Hakkımızda

1989 yılında Gaziantep’te kurulan şirketimiz Promosyon ve Matbaacılık reklam ürünlerini hedefleyen ve bu alanda reel sektöre, kurumlara yönelik profesyonel çalışma sürecinde yer almaktadır.

 Şirketimiz promosyon reklamcılığını sürdürürken; ürün yelpazesine çok yakın olması itibariyle “Hediyelik Ofis & Hobby Ürünleri” ni de içeren bir konsept oluşturmuştur. 

Böylece, şirketimiz salt kurumsal müşterilerimize değil, bireysel müşterilerimize de “ilginç, fantazi hobby” ürünler sunmayı amaçlamıştır. 

Kendi ofisinize ya da sevdiklerinize alacağınız hediyenin özel ve de farklı olması mutlaka bir öncelik olsa gerek. 

O halde, hediye ya da armağanı sıradan bir ürün gibi görmemek gerekiyor. Sunacağınız bir ürün, bir anlamda sizin kişiliğinizi de yansıtacaktır. 

Bu bağlamda, hediyelik bir ürün görsel olarak estetik, kullanım değeri ile işlevsel olandır. Tabi, parasal karşılığına denk düşmesi de çok önem taşımaktadır. 

İMGE HEDİYELİK konsept olarak sizlere, her yönüyle anlam yüklü esprili, değişik ürünler sunuyoruz. Çevresel ve görsel boyutta kirlilik oluşturabilecek anlamsız ürünleri koleksiyonumuz alanına yaklaştırmıyoruz. 

OFİS ve Hediyelik ürünleri sanal bir dünyada gezinerek değil; bizzat görerek, dokunarak,  inceleyerek tercih etme olanağına sahipsiniz, 

İMGE showroomunda. “Şöyle bir ürün sanıyordum, oysaki böyleymiş !!” şeklindeki yanılgılara, pişmanlıklara düşmemiş olacaksınız. Çünkü, görerek, dokunarak ve inceleyerek beğendiğiniz ürünleri şık hediye paketleriyle “anında” alarak mutlu olacaksınız.. 

Zaman kaybedip uğraşmayacaksınız. Sloganımız “Hak edilmemiş kazançların değil; başarı, paylaşım ve dostluğun öncelik olmasıdır” 

Sizlere,  sağlık ve güzellikler getirecek ışıltılı yarınlar diliyoruz. Saygılarımızla...

Hale & Mehmet Gören

 

E TİCARETİMİZ YOKTUR!

İstediğiniz ürünü Havale sistemiyle Türkiye'nin her tarafına Kargo ile gönderiyoruz.

WhatsApp iletişim hattımız:0 533 481 56 15

İMGE Promosyon Reklamcılığı  - Gaziantep Promosyon Ürünleri - Hediyelik Ürünler- Gaziantep